E-KOMERCIJA

PETRONAS ELEKTRONINĖ PREKYBA.
Mes integravome į savo verslą E-komerciją Baltijos šalyse arba kitaip – elektroninę parduotuvę ir prekybą tam, kad mūsų esami ir potencialūs klientai galėtų įsigyti PETRONAS alyvas ir tepalus, eksploatacines medžiagas, automobilių ir motociklų priežiūros reikmenis ir kitas PETRONAS prekes nuotoliniu būdu – neišeinant iš namų ar biuro. Užsakius prekes, mes jas pristatysime Jūsų pageidaujamu adresu.

Tai nepaprastai puiki galimybė praplėsti PETRONAS parduodamų produktų pasiekiamumo kanalus, neapsiribojant pardavimais tik viename mieste ar vienoje šalyje. Puikus būdas aptarnauti klientus 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir 365 dienas per metus – visa tai E-komercijos dėka.

Elektroninė komercija – tai verslo forma, kuomet pirkėjas su pardavėju bendrauja, sudaro sandorius, atlieka pirkimą – pardavimą elektroniniu būdu, virtualioje erdvėje, be fizinio kontakto. Kitaip tariant, elektroninė komercija – tai sąvoka, apimanti verslo santykius, kurie yra valdomi elektroniniu būdu, naudojantis naujausiomis IT technologijomis.

PETRONAS produktus nuotoliniu būdu JAU GRETAI bus galima įsigyti LIETUVOJE!

Daugiau informacijos apie alyvų ir tepalų akcijas, specialius pasiūlymus bei produktus, įsigijimo sąlygas, galite sužinoti, sekdami nuorodas žemiau:

Įsigyti PETRONAS prekes internetu