Verta žinoti

„PETRONAS SYNTIUM“ alyva yra unikalios sudėties, kurios dėka nuo kritinių variklių dalių absorbuojamas ir pašalinamas karščio perteklius, suteikiant varikliui optimalų veiksmingumą. PETRONAS alyva yra geriausias pasirinkimas visiems automobiliams, nes yra sukurta užtikrinti gerą veiksmingumą, apsaugą ir kuro taupymą bei turi daugumos automobilių gamintojų oficialius patvirtinimus.
„PETRONAS SYNTIUM“ alyva yra tinkama visų tipų automobiliams. Jos sudėtis yra specialiai paruošta naudoti visuose aukšto veiksmingumo daugiavožtuviniuose varikliuose su turbo ar mechaniniu įpūtimu. Bet kur – kelyje, bekelėje ar lenktynių trasoje, jūs galite būti tikri, kad ši alyva užtikrins minimalų dėvėjimąsi, maksimalią apsaugą ir geriausią jūsų automobilio veiksmingumą.
Tinkamiausia variklinės alyvos klampumo klasė yra ta, kurią automobilio vadove nurodo ar rekomenduoja automobilio gamintojas. Jūs taip pat galite pasikonsultuoti su autoritetingu pardavėju ar patyrusiu mechaniku. „Petronas Syntium“ alyvų grupėje yra įvairių klampumo klasių alyvų, tinkančių įvairių tipų automobiliams.
Visos variklinės alyvos yra sukurtos pagal galiojančius automobilių gamintojų reikalavimus. To paties prekinio ženklo ir klampumo alyvos papildymas nesukelia jokių problemų varikliui. Tačiau, siekant didžiausio veiksmingumo, maišyti skirtingos sudėties alyvas nepageidautina, nes tai gali sukelti priedų cheminį disbalansą. Galiausiai, Jūsų automobilio variklis praras turėtą efektyvumą. Norėdami išlaikyti aukšto lygio veiksmingumą naudokite „Petronas Syntium“ alyvą.
Jokiu būdu negalima, nes tai gali turėti įtakos automobilio variklio gamintojo suteiktai garantijai. Papildomi priedai gali pakeisti pagrindines „Petronas Syntium“ alyvos charakteristikas, cheminę kompoziciją ir sudėtį. Pagaliau jūsų automobilis gali prarasti kažkurį ar net visus „Petronas Syntium“ alyvos suteikiamus privalumus.

Alyvos keitimo intervalas gali pailgėti šiais atvejais:

  • važiuojama ne miesto sąlygomis, o užmiesčio keliais ir ilgesniais atstumais (daugiau kaip 20 km);
  • neatšiaurios oro sąlygos ir minimali klimato kaita;
  • važinėjama ne ekstremaliu rėžimu, automobilį tolygiai akseleruojant ir tolygiai stabdant.

Alyvos keitimo intervalas gali sutrumpėti šiais atvejais:

  • jei važiuojama trumpais atstumais ir variklis nespėja įšilti bei pasiekti darbinę temperatūrą;
  • dažnai važiuojama smėlėtomis ir dulkėtomis vietomis (žvyrkeliais);
  • važiuojama šaltomis oro sąlygomis, kuomet variklis negali pakankamai įšilti;
  • variklis ilgai veikia tuščia eiga, stovint vietoje ar dažnai važiuojant miestų kamščiuose;
  • jeigu tempiamas krovinys su priekaba;
  • jei variklis smarkiai apkrautas, ypač dideli variklio sūkiai ar mėgstamas ekstremalus vairavimas.

Teisingiausia yra laikytis jūsų automobilio gamintojo alyvos keitimo rekomendacijų. Keisdami alyvą reguliariais intervalais jūs palaikote savo automobilį aukščiausiame lygyje. Atsiminkite, kad švarus variklis yra efektyvus variklis, t.y. toks, kuris suteiks jums vairavimo malonumą.