ĮMONĖ

UAB OILITECHA– autorizuotas PETRONAS (PLI – Petronas Lubricants International) alyvų ir tepalų distributorius Lietuvoje. Mūsų įmonė tiesiogiai iš gamintojo importuoja ir tiekia PETRONAS prekinių ženklų alyvas bei tepalus, priežiūros prekes, techninius skysčius: lengviesiems automobiliams, sunkvežimiams, žemės ūkio technikai, statybos mašinoms ir įvairioms pramonės įmonėms Lietuvoje. Baltijos šalyse mes glaudžiai bendradarbiaujame su Petronas atstovais SIA “Oil-Invest” Latvijoje ir “Oiltrade” OU Estijoje.

PETRONAS gamina platų asortimentą aukčiausios kokybės automobilinių ir pramonės alyvų, tepimo produktus bei juos platina daugiau kaip 80-yje šalių visame pasaulyje. Savo nuosavybėje PETRONAS valdo 11 gamyklų ir visų jų konsoliduotas gamybinis pajėgumas siekia daugiau kaip 615 000 tonų per metus. PETRONAS gamyklos sertifikuotos kokybės ir aplinkosaugos valdymo sertifikatais ISO 9001 / ISO 14001.

Tai globali įmonė, kuri vykdo savo veiklą ir dirba 5–iuose kontinentuose. Įmonės varomoji jėga – įsipareigojimas tiekti skysčių technologinius sprendimus (Fluid Technology Solutions™) įvairioms pramonės šakoms. Tai įmonė šiandienai ir rytojui.

UAB OILITECHA didžiuojasi, galėdama glaudžiai bendradarbiauti ir oficialiai atstovauti PETRONAS prekinius ženklus Baltijos šalyse bei aprūpinti klientus aukščiausios kokybės tepimo produktais.