PETRONAS PREKINIAI ŽENKLAI

Atstovaujame šiuos PETRONAS prekinius ženklus:

petronas-syntiumPETRONAS SYNTIUM – lengvųjų automobilių ir lengvojo komercinio transporto variklinės alyvos, sukurtos optimaliam automobilio vairavimui. PETRONAS (PLI) yra F1 Mercedes GP PETRONAS  komandos oficialus technologinis partneris. PETRONAS alyvos atitinka griežčiausius pramonės standartus ir yra skirtos apsaugoti Jūsų automobilio variklį, esant sudėtingiausioms važiavimo sąlygoms. Vairavimas automobilių spūstyse, įkalnėse, staigūs pagreitėjimai greitkeliuose apsunkina variklio darbą, tačiau PETRONAS SYNTIUM alyvos („CoolTech™ technologija“) sumažina perteklinį karštį variklyje ir suteikia Jums galimybę vairuoti automobilį be problemų, maksimaliai jį apsaugant. PETRONAS SYNTIUM produktų asortimente variklinės alyvos, tinkančios benzininiams, dyzeliniams ir dujiniams automobilių varikliams.

PETRONAS SYNTIUM alyvų privalumai.
PETRONAS profesionali patirtis, gauta bendradarbiaujant su F1 MERCEDES AMG PETRONAS Formula One Team komanda ir aktyvus dalyvavimas automobilių sporte, padėjo sukurti aukščiausios kokybės SYNTIUM alyvas lengviesiems automobiliams ir komerciniam transportui.
PETRONAS SYNTIUM – tai unikalios cheminės formulės variklinės alyvos, su patentuota CoolTech™ technologija.

CoolTech™ (arba kitaip „Petronas Syntium Deffence“, priklausomai, kokioje rinkoje parduodama) privalumai:

72% geresnis alyvos atsparumas ir apsauga dėvėjimuisi lyginant su ILSAC-GF5 – vėliausiais nustatytais standartų limitais.

62% geresnis alyvos atsparumas oksidacijai ir senėjimui. Tai užtikrina kritinių variklio komponentų tepimą ir aušinimą. Oksidacijos kontrolės testas buvo atliktas 150 °C temperatūroje, laikas – 100 valandų.

32% geresnis alyvos atsparumas nuosėdų kontrolei variklyje, lyginant su vėliausiais pramonės standartais ir reikalavimais.

PETRONAS SPRINTA – alyvos, skirtos motociklų, motorolerių (skuterių) keturtakčiams 4T ir dvitakčiams 2T varikliams. Šios alyvos sukurtos tam, kad būtų galima palaikyti variklį iš vidaus švarų ir užtikrintų sklandų pavarų perjungimą. SPRINTA alyvos suteikia varikliui optimalų tepimą įvairiausiomis sąlygomis: vairuojant motociklą ekstremaliomis sąlygomis, lenktynių trasose taip pat ir piko metu, esant ypač aukštoms variklio apsukoms. PETRONAS SPRINTA alyvos – tai įrodyta kokybė tiems, kurie ieško maksimalaus efektyvumo ir variklio apsaugos, važinėjantis dviratėmis transporto priemonėmis.

petronas-uraniaPETRONAS URANIA asortimente dyzelinių variklių alyvos, specialiai sukurtos komerciniam transportui: vilkikams, sunkvežimiams, autobusams ir kitai sunkiajai technikai, kuri dirba sunkiomis darbo sąlygomis. PETRONAS Urania Premium alyvos yra draugiškos aplinkai, žemo peleningumo (Low-Ash technology) ir suderinamos su transporto emisijos kontrolės prietaisais, tokiais kaip EGR (exhaust gas recirculation) ir/ar DPF sistema (diesel particulate filter).

petronas-parafluPETRONAS PARAFLU – antifrizai ir aušinimo skysčiai, ideliai apsaugantys tiek lengvųjų automobilių, tiek komercinio ar sunkiojo transporto, tiek žemės ūkio mašinų ar statybinės technikos aušinimo sistemas. Aušina variklį karštuoju metų laiku ir apsaugo aušinimo sistemas nuo užšalimo šaltuoju periodu, puikiai apsaugo nuo korozijos ir nuosėdų susidarymo.

petronas-tutelaPETRONAS TUTELA – automatinių ir mechaninių transmisijų pavarų alyvos. Automatinių transmisijų (ATF) ir vairo mechanizmų skysčiai automobiliams. Platus Tutela alyvų asortimentas suteikia puikias bendradarbiavimo galimybes su daugeliu originalios įrangos (OEM – Original equipment manufacturer) greičių dėžių gamintojų. Taip pat Tutela prekiniu ženklu gaminami tiršti konsistenciniai tepalai guoliams.

petronas-arborPETRONAS ARBOR – alyvos, skirtos žemės darbus atliekančiai technikai: buldozeriams, greideriams, krautuvams, mini ekskavatoriams, savivarčiams, kasimo, krovos ir transportavimo darbus atliekančioms mašinoms. Kiekviena tokia mašina turi savo specifiką, todėl reikia skirtingų operacinių savybių, kad būtų galima atlikti tam tikrus darbus ir toms sąlygoms pritaikytų tepimo priemonių, kurios apsaugotų brangią įrangą. Skirtinga technika, skirtingos situacijos, skirtingos oro sąlygos, todėl Selenia sukūrė platų Arbor alyvų ir tepalų asortimentą, pritaikytą darbui pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis. Arbor siūlo: variklines, transmisines, hidraulines alyvas, bio alyvas (biologiškai suyrančias alyvas), grandinių alyvas, tepalus guoliams, kaiščiams, šarnyrams, stabdžių skysčius bei radiatorių aušinimo skysčius. Pilnas tepimo produktų asortimentas žemės darbų mašinoms, skirtas visoms situacijoms.

petronas-akrosPETRONAS AKROS – agri alyvos, skirtos žemės ūkiams ir pavieniams ūkininkams, kurie turi traktorių, kombainų ar kitą žemės ūkio technikos parką.
Žemės ūkis – viena iš sparčiausiai besivystančių pramonės šakų, kurioje naudojamos technikos alyvoms ir funkciniams skysčiams reikalavimai palaipsniui kyla. Šiam tikslui puikiai tinka AKROS naujos kartos alyvos, atitinkančios aukštus technologinius reikalavimus.

Pagrindinės priežastys:
Naujos technologijos ir vis sudėtingesni komponentai sumontuoti mašinose;
Griežtinami tarptautiniai reglamentai dėl emisijos mažinimo;
Žemės ūkio technikos darbo sąlygos labai sunkios.

AKROS alyvų ir tepalų asortimentas suteikia optimalų atsaką į šiuos keliamus reikalavimus ir saugo Jūsų žemės ūkio techniką, sumažina prastovas ir padidina darbų efektyvumą.

petronas-durancePETRONAS Durance – motociklų ir automobilių priežiūros reikmenys. Durance produktai suteiks geriausią apsaugą Jūsų transporto priemonei – tiek automobiliui, tiek motociklui.

Auto priežiūra – vidaus, išorės ir poliravimo priemonės.
Moto priežiūra - motociklo poliravimas, valiklis, šalmų priežiūra, grandinių priežiūra ir tepimas.
Priedai - įvairūs priedai benzininiams ir dyzeliniams automobiliams, purkštukų priežiūra, kuro priedas oktaniniam skaičiui pakelti.

PASTABA, ATKREIPKITE DĖMESĮ.
Mūsų klientų aptarnavimo skyrius pasiruošęs suteikti Jums efektyvias ir individualius poreikius atitinkančias paslaugas, produktus bei konsultacijas.

Ypač svarbu pasirinkti tinkamą alyvą, todėl mes rekomenduojame vadovautis ir naudoti gamintojo nurodytų specifikacijų alyvas ir techninius skysčius. Prašome kreiptis kontaktuose nurodytais telefonais ir elektroniniu paštu, kad gauti daugiau informacijos apie Jūs dominančius produktus ar tepalų pritaikymo sritį.