Syntium

petronas-syntiumPETRONAS SYNTIUM – lengvųjų automobilių ir lengvojo komercinio transporto variklinės alyvos, sukurtos optimaliam automobilio vairavimui. PETRONAS (PLI) yra oficialus Mercedes GP PETRONAS Formulės 1 komandos technologinis partneris, todėl PETRONAS alyvos atitinka griežčiausius pramonės standartus ir skirtos sudėtingiausioms važiavimo sąlygoms apsaugoti Jūsų automobilio variklį. Vairavimas automobilių spūstyse, įkalnėse, staigūs pagreitėjimai greitkeliuose apsunkina variklio darbą, tačiau PETRONAS SYNTIUM alyvos („CoolTech™ technologija“) sumažina perteklinį karštį variklyje ir suteikia Jums galimybę vairuoti automobilį be problemų, maksimaliai jį apsaugant. PETRONAS SYNTIUM produktų asortimente variklinės alyvos, tinkančios benzininiams, dyzeliniams ir dujiniams automobilių varikliams.

PETRONAS SYNTIUM alyvų privalumai.
PETRONAS profesionali patirtis, gauta bendradarbiaujant su F1 komanda-MERCEDES AMG PETRONAS Formula One Team ir aktyvus dalyvavimas automobilių sporte padėjo sukurti aukščiausios kokybės SYNTIUM alyvas lengviesiems automobiliams ir komerciniam transportui.
PETRONAS SYNTIUM, tai unikalios cheminės formuluotės variklinės alyvos su patentuota CoolTech™ technologija.

CoolTech™ privalumai ( arba kitaip „Petronas Syntium Deffence“, priklausomai kokioje rinkoje parduodama):

72% geresnis alyvos atsparumas ir apsauga dėvėjimuisi lyginant su ILSAC-GF5 vėliausiais nustatytais standartų limitais.

62% geresnis alyvos atsparumas alyvos oksidacijai ir senėjimui. Tai užtikrina kritinių variklio komponentų tepimą ir aušinimą. Oksidacijos kontrolės testas buvo atliktas 150 °C temperatūroje, laikas 100 valandų.

32% geresnis alyvos atsparumas nuosėdų kontrolei variklyje, lyginant su vėliausiais pramonės standartais ir reikalavimais.